UBAP-BAROKART

Etkinlik Takvimi

eimza_banner

tbbkonukevi120x200
BaroBulteni
2014 - 2015 Adli Yıl Açılış Kokteyli Yapıldı Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosu2014 - 2015 Adli Yıl Açılış Kokteyli 02.09.2014 Pazartesi Emirgan Otelde gerçekleştirildi.Zonguldak Adliyesi ve Baromuzun ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyona ilimiz protokolü, Karabük Barosu Başkanı, hakim ve savcılarımız, avukatlarımız ile siyasi parti il başkanları ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katılmıştır.

Devamı...
 
Yeni Adli Yıl Başladı Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosuYeni Adli Yılın başlaması sebebiyle 1 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 11.00'de Zonguldak Valiliği önündeki Atatürk Anıtına, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin ÖZBAKIR, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Neşe KURT ve Baro Başkanı Av.İbrahim Kerem ERTEM tarafından çelenk sunulmuş, saygı duruşunda bulunulmuş ve İstiklal Marşımız okunmuştur. Akabinde Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin ÖZBAKIR ve Baro Başkanı Av.İbrahim Kerem ERTEM birer konuşma yapmıştır. Baro Başkanımızın Adli Yıl Açılışı münasebetiyle yapmış olduğu konuşma aşağıda sunulmuştur.

Devamı...
 
Basın Açıklaması Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosuTam bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin hayati aşamalarından biri olan 30 Ağustos Zaferi, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunu sağlayan ve hazırlayan temel direklerdendir.

Devamı...
 
Adli Yıl Açılışı Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosu2014-2015 Adli Yıl Açılış programı aşağıya çıkarılmıştır.Çelenk Töreni Cübbeli olacaktır.

Devamı...
 
E-İmza Güncellemesi Hakkında Yazdır e-Posta

Değerli Meslektaşlarımız;

Türkiye Barolar Birliği’nde bulunan üretim merkezi aracılığıyla almış olduğunuz sertifikanız BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından elektronik imza mevzuatında yapılan değişiklik nedeniyle( http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/09/20130919-14.htm) bir kereye mahsus ücretsiz olarak yenilenmiştir.

Devamı...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 96
BAŞKAN
İbrahim Kerem ERTEM

Site İçi Arama

Avukat Girişiavukatkart

bahcesehirhukuk