UBAP-BAROKART

Etkinlik Takvimi

eimza_banner

tbbkonukevi120x200
BaroBulteni
Baro üyemiz Av. Yılmaz GÜRDA'yı kaybettik. Yazdır e-Posta
17.07.2014 sabahı tansiyon yükselmesine bağlı beyin kanaması sebebiyle Av.Yılmaz GÜRDA vefat etmiştir. Merhum için 18.07.2014 tarihinde saat 11.00'de Zonguldak Adliyesi önünde tören düzenlenmiş, sonrasında defin işlemleri için cenaze Ankara Karşıyaka mezarlığına nakledilmiştir.
Devamı...
 
Basına ve Kamuoyuna Yazdır e-Posta

Daha İnsani olandan yana durmalıyız:

İnsanoğlu, son otuz yıldır, özellikle kamu siyaseti, kamu yönetimi, uluslararası diplomasi, askeri yapılar, enerji talebinin şekillendirdiği jeopolitik yorumlar konularında, yeni kavramlar oluşturduğu gibi, “daha insani olma” isteğini, sivil inisiyatiflerden sivil siyasete, kültürel organizasyonlara taşımıştır. Bu sebepledir ki, küreselleşme denilen “insansız ekonomik ve siyasi sistemi”, yerelleşme ve yerelden yana olma gibi tavırlarla ret etmiştir.

 

Devamı...
 
Duyuru No:2014/61 Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosuTürkiye Barolar Birliği Başkanlığının 2014/61 sayılı duyurusu aşağıya çıkarılmıştır.

Devamı...
 
Tayini Çıkan Hakim-Savcılara Veda Yemeği Düzenlendi Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosu23 Haziran Pazartesi günü Emirgan Otelde Tayini çıkan hakim ve savcılara Zonguldak adliyesi tarafından veda yemeği düzenlendi.Geceye Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin ÖZBAKIR, Adalet Komisyonu Başkanı Cengiz SAYILGAN, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Neşe KURT,Baro Başkanı Av.İbrahim Kerem ERTEM, çok sayıda hakim, savcı ve avukat katıldı. Tayini çıkan hakim ve savcılara baromuz tarafından hediye takdim edildi.

 

 

Devamı...
 
Birlik Başkanından Baromuza Ziyaret Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosuTürkiye Barolar Birliği Başkanı Prof.Dr.Av.Metin FEYZİOĞLU 23.06.2014 pazartesi günü Emirgan Otelde Baromuz Avukatları ile bir araya geldi. Birlik Başkanı, Avukatlık kanunu, Staj Yönetmeliği, Munzam Emeklilik konuları hakkında soruları yanıtladı.

 

Devamı...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 95
BAŞKAN
İbrahim Kerem ERTEM

Site İçi Arama

Avukat Girişi



avukatkart

bahcesehirhukuk