UBAP-BAROKART

Etkinlik Takvimi

eimza_banner

tbbkonukevi120x200
BaroBulteni
E-İmza Güncellemesi Hakkında Yazdır e-Posta

Değerli Meslektaşlarımız;

Türkiye Barolar Birliği’nde bulunan üretim merkezi aracılığıyla almış olduğunuz sertifikanız BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından elektronik imza mevzuatında yapılan değişiklik nedeniyle( http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/09/20130919-14.htm) bir kereye mahsus ücretsiz olarak yenilenmiştir.

Devamı...
 
Baro üyemiz Av. Yılmaz GÜRDA'yı kaybettik. Yazdır e-Posta
17.07.2014 sabahı tansiyon yükselmesine bağlı beyin kanaması sebebiyle Av.Yılmaz GÜRDA vefat etmiştir. Merhum için 18.07.2014 tarihinde saat 11.00'de Zonguldak Adliyesi önünde tören düzenlenmiş, sonrasında defin işlemleri için cenaze Ankara Karşıyaka mezarlığına nakledilmiştir.
Devamı...
 
Basına ve Kamuoyuna Yazdır e-Posta

Daha İnsani olandan yana durmalıyız:

İnsanoğlu, son otuz yıldır, özellikle kamu siyaseti, kamu yönetimi, uluslararası diplomasi, askeri yapılar, enerji talebinin şekillendirdiği jeopolitik yorumlar konularında, yeni kavramlar oluşturduğu gibi, “daha insani olma” isteğini, sivil inisiyatiflerden sivil siyasete, kültürel organizasyonlara taşımıştır. Bu sebepledir ki, küreselleşme denilen “insansız ekonomik ve siyasi sistemi”, yerelleşme ve yerelden yana olma gibi tavırlarla ret etmiştir.

 

Devamı...
 
Duyuru No:2014/61 Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosuTürkiye Barolar Birliği Başkanlığının 2014/61 sayılı duyurusu aşağıya çıkarılmıştır.

Devamı...
 
Tayini Çıkan Hakim-Savcılara Veda Yemeği Düzenlendi Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosu23 Haziran Pazartesi günü Emirgan Otelde Tayini çıkan hakim ve savcılara Zonguldak adliyesi tarafından veda yemeği düzenlendi.Geceye Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin ÖZBAKIR, Adalet Komisyonu Başkanı Cengiz SAYILGAN, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Neşe KURT,Baro Başkanı Av.İbrahim Kerem ERTEM, çok sayıda hakim, savcı ve avukat katıldı. Tayini çıkan hakim ve savcılara baromuz tarafından hediye takdim edildi.

 

 

Devamı...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 95
BAŞKAN
İbrahim Kerem ERTEM

Site İçi Arama

Avukat Girişiavukatkart

bahcesehirhukuk

izmir evden eve nakliyat sehirlerarasi evden eve nakliyat sariyer evden eve nakliyat ikitelli evden eve nakliyat levent nakliye alemdag evden eve nakliyat atasehir evden eve nakliyat