UBAP-BAROKART

Etkinlik Takvimi

eimza_banner

tbbkonukevi120x200
BaroBulteni
Basına Ve Kamuoyuna Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosuBaro Başkanımız  Av.İbrahim Kerem ERTEM'in İş Kanunu ve KHK’lerde değişiklik yapılmasına dair kanun'a ilişkin yapmış olduğu basın açıklaması aşağıya çıkarılmıştır.

Devamı...
 
Meslektaşımıza Yapılan Saldırıyı Kınıyoruz. Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosu

İstanbul Barosu Avukat Hakları Merkezi Başkan Yardımcısı Av.Ömer KAVİLİ'ye yapılan saldırıya ilişkin Baro Başkanımız Av.İbrahim Kerem ERTEM'in İstanbul Barosuna göndermiş olduğu geçmiş olsun mesajı aşağıya çıkarılmıştır.

 

Devamı...
 
2014 - 2015 Adli Yıl Açılış Kokteyli Yapıldı Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosu2014 - 2015 Adli Yıl Açılış Kokteyli 02.09.2014 Pazartesi Emirgan Otelde gerçekleştirildi.Zonguldak Adliyesi ve Baromuzun ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyona ilimiz protokolü, Karabük Barosu Başkanı, hakim ve savcılarımız, avukatlarımız ile siyasi parti il başkanları ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katılmıştır.

Devamı...
 
Yeni Adli Yıl Başladı Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosuYeni Adli Yılın başlaması sebebiyle 1 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 11.00'de Zonguldak Valiliği önündeki Atatürk Anıtına, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin ÖZBAKIR, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Neşe KURT ve Baro Başkanı Av.İbrahim Kerem ERTEM tarafından çelenk sunulmuş, saygı duruşunda bulunulmuş ve İstiklal Marşımız okunmuştur. Akabinde Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin ÖZBAKIR ve Baro Başkanı Av.İbrahim Kerem ERTEM birer konuşma yapmıştır. Baro Başkanımızın Adli Yıl Açılışı münasebetiyle yapmış olduğu konuşma aşağıda sunulmuştur.

Devamı...
 
Basın Açıklaması Yazdır e-Posta

amblem-zong.barosuTam bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin hayati aşamalarından biri olan 30 Ağustos Zaferi, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunu sağlayan ve hazırlayan temel direklerdendir.

Devamı...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 96
BAŞKAN
İbrahim Kerem ERTEM

Site İçi Arama

avukatkart

bahcesehirhukuk