TimeLine Layout

Kasım, 2023

 • 24 Kasım

  Aramıza Yeni Katılan Meslektaşımız.

  Av.Miraç BEŞİNCİ 24.11.2023 tarihinde Baro Yönetim Kurulu huzurunda yemin ederek ruhsatını almıştır. Zonguldak Barosu olarak kendisine meslek hayatında başarılar dileriz.

  Read More »
 • 24 Kasım

  Basına ve Kamuoyuna

  25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele günü kapsamında baromuz Kadın Hakları Komisyonunca staj eğitimi verilmiş, ardından basın açıklaması yapılmıştır.Zonguldak Barosu olarak, kadının insan haklarının temel insan hakkı olduğunu bir kez daha hatırlatıyor; kadına yönelik her türlü şiddet ve ayrımcılık sonlanıncaya kadar mücadelemizi sürdüreceğimizi kamuoyuyla birkez daha paylaşıyoruz. Bugün, 25 Kasım …

  Read More »
 • 22 Kasım

  Zonguldak Adliyesinde kan bağışı kampanyası düzenlenmiştir. Kan bağışı kampanyası kapsamında Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Adalet Komisyonu Başkanı Ercan Kumhak, İdare Mahkemesi Başkanı Halil Onur ve Baro Başkanı Türker Kapkaç başta olmak üzere Zonguldak Adliyesi’nde görevli Hâkimler, Cumhuriyet Savcıları, Avukatlar, adliye personeli ve adliyeye işlemleri için gelen vatandaşlar da kan …

  Read More »
 • 19 Kasım

  Meslek İçİ Eğİtİm Semİnerİ Düzenlendİ.

  Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı ve Baromuz işbirliği ile Anayasa Mahkemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Başvuru Süreçleri konulu meslek içi eğitim semineri düzenlendi. Eğitmenliğini Doç.Dr.Bülent YÜCEL ve Av.Ufuk Can MAHANOĞLU’nun, Moderatörlüğünü Baromuz TBB Deleğesi Av.Şekip Yakup OKUMUŞOĞLU’nun yaptığı eğitim seminerine avukatlar ve stj.avukatlar katıldı.

  Read More »
 • 17 Kasım

  Baromuzdan Karabük Barosuna Ziyaret

  Karabük Barosu ev sahipliğinde Meslekte 40. ve 50. yılını dolduran avukatlar onuruna düzenlenen törene Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.R.Erinç SAĞKAN, Baro Başkanımız Av. Türker KAPKAÇ, Baro Başkan Yardımcımız Av.Özberk PAPİLA, Bartın Barosu Başkanı Av. Ferhat PARLATIR, Düzce Barosu Başkanı Av. Taner ÇAKIR ve Kastamonu Barosu Başkanı Av. Özgür DEMİR katıldı.

  Read More »
 • 15 Kasım

  Aramıza Yeni Katılan Meslektaşlarımız.

  Av.Lütfü Burak SOYER, Av. Berat Çağrı DURSUN ve Av.Gülay ARSLAN 15.11.2023 tarihinde Baro Yönetim Kurulu huzurunda yemin ederek ruhsatlarını almışlardır. Zonguldak Barosu olarak kendilerine meslek hayatlarında başarılar dileriz.

  Read More »
 • 15 Kasım

  Duyuru

  Zonguldak Barosu’nun mali konularını görüşmek üzere, Zonguldak Barosu olağanüstü mali genel kurulu 16.12.2023 Cumartesi günü saat:14.00’ de Zonguldak Adliyesi Baro toplantı salonunda, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 23.12.2023 Cumartesi günü aynı yer ve saatte yapılacaktır. OlaganustuGenelKurulCagriYazisi_1799İndir

  Read More »
 • 13 Kasım

  Read More »
 • 11 Kasım

  Savunma Susmadı, Susmayacak!

  Türkiye Barolar Birliği’nin Yargıtay 3. Ceza Dairesi’nin Anayasal düzeni açıkça ihlal eden kararı karşısında hukuk devletine sahip çıkmak amacıyla 10 Kasım 2023 tarihinde düzenlediği “basın açıklaması” ve “Hukukun Üstünlüğü” yürüyüşüne; Baro Başkanımız Av.Türker KAPKAÇ, Genel Sekreterimiz Av.Nalan ATAY ve Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Ceren DEMİRBAŞ ÖNAÇ katıldı.

  Read More »
 • 10 Kasım

  10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Töreni Gerçekleştirildi.

  10 Kasım ATATÜRK’ü anma etkinlikleri kapsamında Zonguldak Valiliği önünde çelenk koyma töreni gerçekleştirildi. Saat 09:05’te saygı duruşu ve istiklal marşı okunmasıyla tören sona erdi.

  Read More »